• лионел меси-
  • барселона-
  • шампионска лига-
  • анхел ди мария

В реванша Меси вкара страхотен гол и тормозеше защитата на домакините, но в същото време пропусна и дузпа в самия край на първата част, което попречи на Барса да упражни още по-сериозен натиск върху ПСЖ

Снимка: Twitter

Аржентинската суперзвезда на Барселона Лионел Меси даде всичко от себе си, но не успя да помогне на каталунците да обърнат нещата в своя полза в интригуващия сблъсък с Пари Сен Жермен от 1/8-финалите на Шампионската лига.

"Лос кулес" надиграха своя съперник в Париж, но стигнаха само до 1:1, което бе крайно недостатъчно предвид резултата от първата среща на "Камп Ноу" - 4:1 за ПСЖ. В реванша Меси вкара страхотен гол и тормозеше защитата на домакините, но в същото време пропусна и дузпа в самия край на първата част, което попречи на Барса да упражни още по-сериозен натиск върху ПСЖ.