• тодор симов

Сблъсъкът се игра в две полувреме по 10 минути

Снимка: dsport.bg

Истинско шоу си спретнаха шефове и треньори в Левски преди последната контрола на "сините" в турския курорт Белек.

Воденият от собственика Наско Сираков тим победи с 4:3, а успехът донесе не друг, а треньорът Станимир Стоилов, разписал се с глава. За селекцията на Сираков играха още председателят на управителния съвет на клуба Даниел Боримиров, отчел се с красив гол с глава, помощник-треньорът Цанко Цветанов и бившият нападател Мюмюн Кашмер, който посети лагера на тима.

Изпълнителният директор на Левски Иво Ивков пък взе в своя състав помощник-треньорите Димитър Телкийски, Тодор Симов, анализаторът Марин Славчев и младия футболист Димитър Андонов.

Сблъсъкът се игра в две полувреме по 10 минути, а наградата бе загубилите да платят сметката за вечеря на всички в местен рибен ресторант.