Делян Добрев подаде заявление за прекратяване на правомощията му като народен представител в 52-рото Народно събрание, съобщават от пресцентъра на ГЕРБ, цитирани от Нова телевизия. Документът беше входиран в деловодството на парламента днес. Очаква се темата да бъде разгледана и гласувана от народните представители в пленарна зала през тази седмица.
Припомняме, че Добрев обяви оттеглянето си от парламентарната група на ГЕРБ-СДС в събота на среща с младежката структура на партията в Раковски.
Отидете към основна версия
22 Юни, 2026 15:25 1 806 58
Вече е официално: Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Очаква се документът да бъде разгледан и гласуван от народните представители в пленарна зала през тази седмица
Снимка: БГНЕС
Поставете оценка:
Оценка 3.6 от 17 гласа.