Български нападател не спира да бележи в Португалия

• стивън петков-
  • фейрензе-
  • академико визеу-

Играчът, за когото се разбра, че е получил пари от бившия си клуб Левски, вкара за победата на Фейрензе с 2:1 над Академико Визеу

Българският нападател Стивън Петков реализира десетия си гол от началото на сезона във второто ниво на футбола в Португалия. Играчът, за когото се разбра, че е получил пари от бившия си клуб Левски, вкара за победата на Фейрензе с 2:1 над Академико Визеу.

26-годишният Петков отбеляза още четвъртата минута - 1:0. В 66-ата резултатът бе изравнен, след като Бруно си вкара автогол. Фейрензе стигна до успеха с попадение на Варгас в първата минута на добавеното време.

Стивън Петков и компания са трети в класирането с 51 точки, изоставайки само с две зад втория Каза Пия, който е с мач по-малко. Рио Аве е лидер с 54.