• астън вила-
  • лига на конференциите-
  • полиция-
  • сблъсъци

Привържениците на Легия Варшава се развихриха минути преди победата на Астън Вила с 2:1 в Лига на конференциите на „Вила Парк“

Полицай е бил подпален при ожесточени сблъсъци с полски привърженици в четвъртък вечер в Англия. Фенове на Легия Варшава се развихриха минути преди победата на Астън Вила с 2:1 в Лига на конференциите на „Вила Парк“.

Полицията е водила сериозна борба с гостуващите фенове, като всичко се е разиграло в паркинг близо до стадиона, но не е успяла да предотврати избухването на проблеми преди началото на мача. В резултат на това четирима полицаи са били ранени, както още два полицейски коня и две кучета, когато феновете на Легия са започнали да хвърлят ракети по органите на реда.