1 Декември, 2023 13:00 852 7

Николай Костов дръпнал конско на футболистите си

• николай костов-
  • левски-

“Сините” имаха аванс от 2 гола до последния четвърт час на срещата, но го пропиляха по изключително глупав начин

Николай Костов дръпнал конско на футболистите си - 1

Треньорът на Левски Николай Костов решил да дръпне конско на футболистите си заради поредната шампионатна издънка, този път в двубоя срещу Локомотив София (2:2) в „Надежда“, пише “Тема спорт”. “Сините” имаха аванс от 2 гола до последния четвърт час на срещата, но го пропиляха по изключително глупав начин. Изравнителното попадение на домакините дойде след спорна дузпа, отсъдена за нарушение на Дарлан.

Заради по-високия тон в съблекалнята закъсня стартът на вчерашната тренировка. Тя трябваше да започне в 15:30 часа, но футболистите излязоха на терена 30 минути по-късно.

В последните двубои в играта на Левски се забелязват много проблеми. Големи такива има и при статичните положения пред вратата на Пламен Андреев. Ясно пролича и късата резервна скамейка – излизането на основен играч като Уелтон така и не бе компенсирано. Разочароваща е и играта на двете летни попълнения – халфовете Дарлан и Фадига. До момента те не се и доближават до това, което трябва да показват. Офанзивният халф Фадига няма нито гол, нито асистенция в първенството.