Някакъв върви през гробището през нощта и дъвче баничка. Изведнъж от тъмното към него се протяга ръка и се чува глас:
- Да-а-ай!
- Б-б-баничката ли?
- Не. Хартийката-а-а...
- Да-а-ай!
- Б-б-баничката ли?
- Не. Хартийката-а-а...