Две носителки на титлата Мис България влизат в шоу за инфлуенсъри

12 Юни, 2025 11:58 2 048 6

  • риалити-
  • шоу-
  • къщата на инфлуенсърите-
  • мис българия-
  • теодора мудева-
  • венцислава тафкова

Теодора Мудева и Венцислава Тафкова ще съжителстват в Къщата на инфлуенсърите

Мис България 2020 Венцислава Тафкова влиза в Къщата на инфлуенсърите. Тунингованата хубавица за пръв път влиза в подобен риалити формат. Пловдивчанката участваше в „Черешката на тортата“, където обаче не успя да спечели зрителите с кулинарни умения. Венцислава иначе обича да се изявява на най-различни поприща. Освен модел и инфлуенсър, преди половин година тя ударно навлезе в поп фолк бранша, като издаде дебютния си хит „Совалката“, и вече подготвя следващото си парче.

Вече са ясни част от участниците в новия сезон на онлайн риалитито „Къщата на инфлуенсърите“. Освен последния Ерген Виктор Русинов, в Къщата влиза и бившата на другия Ерген - Мартин, Йоана Илиева. В шоуто също ще видим и друга Мис България - Теодора Мудева, която се представи отлично в друго риалити шоу - „Игри на волята“.


Поставете оценка:
Оценка 1 от 5 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 2 Новак

    11 0 Отговор
    Ще ядете новозеландско агнешко, ако можете да си го позволите. Годните за овчари и то само на шилета, защото овцете изискват квалифицирани грижи, стават инфлеунсъри. Прав е Бойко по въпроса.
  • 3 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 4 гдфгфдг

    12 0 Отговор
    къщата на паразитите
  • 5 Мдааа

    12 0 Отговор
    На високоплатените проститутки сега им викат инфлуенсърки
  • 6 абе,

    5 0 Отговор
    Теодора Мудева се представи в „Игри на волята“ като използвачка.Залепи се за спортистката Оряшкова като си въобразиха с бившия и годеник,че това ще им спечели сезона.Да,ама не.Тафкова си тъпа на манивела-по Рупецовски.Общо взето в тази къща влизат безполезници за 5 мин.слава.