• атанасов-
  • генов

Всичките попадения бяха дело на бивши играчи на "канарчетата"

Ботев Враца направи на пух и прах Ботев Пловдив - 1

Ботев (Враца) задълбочи още повече кризата в Ботев (Пловдив) и Желко Петрович, побеждавайки с класическото 3:0 в срещата от 12-ия кръг на efbet Лига. И трите попадения бяха вкарани от бивши играчи на "канарчетата", които сега защитават екипа на врачани.

В 33-ата минута Едерт Кардосо беше изгонен с директен червен картон, което усложни задачата пред гостите от Пловдив.

Даниел Генов беше точен в 67-ата минута. Петър Атанасов удвои в 71-ата минута, а след това вкара и трети гол в 75-ата минута.