• висша лига-
  • манчестър сити

Диамантът на "сините" с нов гол

Челси диша във врата на Сити след пети пореден успех (ВИДЕО) - 1

Челси записа успех с 2:1 при гостуването на Уотфорд от мач от 11-ия кръг на Висшата лига. Успехът срещу последния във временното класиране е пети поред за тима в шампионата. Така "сините" от Лондон заемат третото място в подреждането, само на 2 точки зад втория Манчестър Сити.

Лидерът Ливърпул има 31, "гражданите" са с 25, а Челси с 23. Уотфорд остава на дъното с едва 5 точки от 11 мача в първенството този сезон.

Четвъртият Лестър (с 20 точки) гостува утре на Кристъл Палас и има шанс да измести Челси от третата позиция.

И при гостуването в Уотфорд блесна Тами Ейбрахам. Диамантът на Челси се разписа oще в петата минута с деветото си попадение във Висшата лига този сезон.

Кристиан Пулишич удвои в 55-ата, а в 80-ата Жерард Деулофеу намали от дузпа за крайното 1:2.