Роналдо с рекорд след двата гола над Фиорентина

• фиорентина-
  • рекорд

Ювентус дръпна с 6 точки на втория Интер, но Старата госпожа е с мач повече

Роналдо с рекорд след двата гола над Фиорентина - 1

Ювентус победи Фиорентина с 3:0 в среща от 22-ия кръг на италианската Серия "А".

Звездата на домакините Кристиано Роналдо откри резултата в 40-ата минута от дузпа, с което изравни рекорда на Давид Трезеге от 2005 година, разписвайки се в девет поредни мача от италианското първенство.

Отново Роналдо и отново от дузпа вкара за 2:0 в 80-ата минута, а в продължението на срещата крайното 3:0 оформи холандският бранител Матайд де Лихт.

Ювентус дръпна с 6 точки на втория Интер, но Старата госпожа е с мач повече.