Зидан: Обидно ми е, че загубихме две точки

Не е лесно да се върнеш в мача след такъв гол

Публикувана: 17 Февруари, 2020 09:25
1 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 649

Треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан определи като "обидна" загубата на две точки след равенството 2:2 със Селта на "Бернабеу" в 24-ия кръг. Реал се оказа догонващ в резултата още в седмата минута, когато Фьодор Смолов откри за "небесносините". "Белите" направиха обрат след почивката след попадения на Тони Кроос (52) и Серхио Рамос (65 - дузпа). Санти Мина обаче смълча "Сантиаго Бернабеу" в 85-ата минута. Така разликата между водача Реал Мадрид и втория Барселона вече е само една точка.

"Заради усилията, които положихме ми е обидно, че загубихме две точки, но изпитвам удовлетворение от борбата на терена. Да, загубихме две точки. Не е лесно да се върнеш в мача след такъв гол. Като цяло нещата в защита при нас стоят добре. Доволен съм от всички. Хубаво е, че Еден Азар се върна. Игра 70 минути, както беше планирано", коментира Зидан.

Френският специалист беше въвлечен в любопитен епизод в 61-ата минута на мача, когато беше съборен от ганайския бранител на Селта Жозеф Айдо, който гонеше една топка и в старанието си се блъсна в стоящия край линията Зидан. Треньорът на Реал само се усмихна, а след мача не коментира инцидента.