Пике: Това беше най-слабият Реал Мадрид, който съм виждал

• загуба-
  • пике

"Ние също не играхме добре", призна защитникът на Барселона

Пике: Това беше най-слабият Реал Мадрид, който съм виждал - 1

Защитникът на Барселона Жерард Пике остана много разочарован след загубата от Реал Мадрид с 0:2. Каталунците отстъпиха след голове на Винисиус Жуниор и Мариано Диас, което ги свали от върха в класирането на Ла Лига.

“Контролирахме мача през първото полувреме. Тогава Реал беше слаб, може би най-слабият, който съм виждал на “Сантиаго Бернабеу”. След почивката те изнесоха играта по-далеч от вратата си и ни вкараха гол в най-неподходящия момент”, коментира Пике.

“Това не е критика. Ние също не играхме достатъчно добре. Логично беше след като не използвахме моментите си преди почивката, да имаме проблеми след това. Раниха ни, но не ни убиха. Мисля, че е напълно по силите ни да спечелим титлата”, убеден е бранителят.