Любимият гол на Месут Йозил е този срещу Лудогорец (ВИДЕО)

• месут йозил-
  • лудогорец-
  • арсенал-

Използвайки своя Instagram-акаунт, Йозил качи анимирано видео на своя гол срещу „орлите” в груповата фаза на ШЛ през ноември 2016-а година

Любимият гол на Месут Йозил е този срещу Лудогорец (ВИДЕО) - 1

Германският плеймейкър Месут Йозил назова по време на карантината своя любим гол в кариерата си. Играчът на Арсенал избра попадението си срещу българския шампион Лудогорец от Шампионската лига. Йозил има 44 гола в 253 мача, откак премина да играе за клуба от Северен Лондон от Реал Мадрид през 2013-а година.

Използвайки своя Instagram-акаунт, Йозил качи анимирано видео на своя гол срещу „орлите” в груповата фаза на ШЛ през ноември 2016-а година. Късният гол за победата с 3:2 на „артилеристите” за тима на Арсен Венгер ги прати към 1/8-финалите от надпреварата тогава.

Лудогорец поведе с два гола след попадения на Клаудиу Кешеру и Джонатан Кафу, но голове на Гранит Джака и Оливие Жиру върнаха „топчиите” в мача до почивката. През втората част Мохамед Елнени прати дълга топка за Месут Йозил, който я овладя и премина през двама бранители на разградчани, след което финтира и Милан Борян, за да прати топката във вратата на българския тим.

„Намерих това днес. Моят любим гол в кариерата ми досега”, бе краткото послание на Йозил.