• хари магуайър-
  • манчестър юнайтед-
  • тотнъм-
  • висша лига-

Подигравки: Магуайър уважително спазваше два метра социално дистанциране на мача с Тотнъм - 1

Играчите на Манчестър Юнайтед Хари Магуайър и Давид Де Хеа бяха засипани от подигравки в социалните мрежи след изявите си в мача срещу Тотнъм. Срещата завърши 1:1, но двамата имаха основен принос за гола на лондончани. В 27-ата минута Стивън Бергвайн размина Магуайър и след това стреля в ръцете на Де Хеа, но топката се озова в мрежата.

"Хари Магуайър уважително спазва два метра социално дистанциране", бе един от коментарите на ситуацията. "Отборите се прибират в съблекалнята. Хари Магуайър ще бъде там след 10 минути", бе друг, който описва бавните действия на защитника.

Де Хеа пък бе силно критикуван от бившия капитан на Манчестър Юнайтед Рой Кийн на почивката на срещата. Той дори го нарече "най-надценяваният вратар, който е виждал от дълго време".

След гола на Тотнъм бе извадена и статистика, според която Де Хеа е пуснал във вратата си шест от последните девет удара към вратата си през месец юни.