Спряганият за завръщане в Левски Обертан се контузи

31-годишният футболист изведе тима си с капитанската лента, но получи травма в 44-ата минута и бе принудително заменен от Брахим Дари

Публикувана: 12 Януари, 2021 11:58
1 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 502

Спряганият усилено за завръщане в Габриел Обертан се контузи. Французинът изигра едно полувреме при домакинската загуба на неговия Ерзурумспор от гранда Фенербахче с 0:3 в среща от 17-ия кръг на турската Суперлига.

31-годишният футболист изведе тима си с капитанската лента, но получи травма в 44-ата минута и бе принудително заменен от Брахим Дари. Засега няма официално изявление от клуба колко сериозна е контузията на французина и за какъв период от време ще остане извън терените. Вратарят Фарнол, камерунският халф Петрус Бумал и Хасан Хатипоглу, които са съотборници на Обертан, също получиха травми и бяха заменени принудително.

След поражението Ерзурумспор заема последното място в касирането с 21 точки. Фенербахче е втори с 35 точки, колкото има и лидерът Бешикташ, който е с по-добра голова разлика.