Хебър продължава да мачка в родния волейболен шампионат

• вк хебър-
  • славия-
  • нвл-
  • 3:0

Воденият от Камило Плачи отбор надигра Славия с 3:0 (25:15, 25:9, 25:17) в София

Хебър продължава да мачка в родния волейболен шампионат - 1
Снимка: ВК Хебър

Волейболистите на Хебър Пазарджик записаха 18-а победа в първенството при мъжете - Супер Волей, съобщи Bgvolleyball.com.

Воденият от Камило Плачи отбор надигра Славия с 3:0 (25:15, 25:9, 25:17) в отложен мач от 14-и кръг от шампионата, изигран в зала "Панайот Пондалов". "Тигрите" продължават безупречното си представяне, като имат 53 точки в актива си (18 победи), "белите" са 12-и с 18 точки (6 победи, 12 загуби).

В първите две части гостите от Пазарджик диктуваха положението и без проблем поведоха с 2:0 гейма. В третия гейм домакините от Славия взеха лека преднина (4:1, 6:3), но състезателите на Камило Плачи бързо излязоха от ситуацията и затвориха чисто мача. Победата бе факт за 59 минути.