Извънредна ситуация на мач от НБА (ВИДЕО)

• електрически пожар

Малък електрически пожар беляза първата четвърт на мача

Извънредна ситуация на мач от НБА (ВИДЕО) - 1
Снимка: EPA/БГНЕС

След евакуация на публиката и закъснение от повече от час, Торонто победи като домакин със 131:91 Индиана. Проблем с високоговорителя на арената доведе до началото на малък електрически пожар в първата четвърт на мача в „Скотиабанс арена“. Пожарна служба на Торонто призова за евакуация на феновете и отборите, когато оставаха 4:05 минути от втората четвърт и Раптърс имаха аванс от 66:38.

Доминацията на Торонто продължи след забавяне от 65 минути и без фенове.

Паскал Сиакам завърши с 23 точки и 7 асистенции, а Скоти Барнс добави 19 пункта за успеха.