• френска лига 1

Сент Етиен води тежка борба за оцеляване във френската Лига 1

Една от емблемите на френския футбол направи крачка към спасението - 1
Снимка: Facebook/ASSE - Association Sportive de Saint-Etienne

Един от най-титулуваните френски футболни клубове - Сент Етиен, постигна изключително ценна победа над Брест с 2:1 и се изкачи на 16-о място в класирането на френската Лига 1.

От своя страна Брест остана на 12-а позиция.

Сент Етиен успя да направи пълен обрат до края на първото полувреме, след като изоставаше още в осмата минута след попадение на Франк Онора.

Домакините обаче успяха да вкарат два гола чрез Махди Камара, като и двата пъти му асистира Денис Буанга.