• ал-насър-
  • гол

Португалецът вкара двата си гола в рамките на три минути

Кристиано Роналдо с фамозен гол (ВИДЕО) - 1

Отборът на Ал Насър надви с 3:0 Ал Ахдуд като домакин. Както вече съобщихме, Кристиано Роналдо се разписа на два пъти в срещата.

Португалецът вкара двата си гола в рамките на три минути, откривайки сметката си в 77-ата минута, а след това в 80-ата Роналдо вкара фамозен гол, за да оформи крайният резултат.

Тогава стражът на гостите излезе, за да изчисти топката от краката на друг футболист от Ал Насър и успя. Все пак кълбото попадна именно в Кристиано, който отправи прехвърлящ удар от над 30 метра, за да вкара втория си гол в мача.