Винъс Уилямс разкри: Григор Димитров е сред най-близките ми хора

24 Юли, 2025 13:25 2 570 9

  • григор димитров -
  • тенис-
  • винъс уилямс-
  • признание-
  • григор димитров-
  • серена уилямс-
  • тенис новини-
  • приятелство в тениса-
  • български тенисисти-
  • световен тенис елит

Гришо се радва на обич и уважение от най-големите имена в спорта

Винъс Уилямс разкри: Григор Димитров е сред най-близките ми хора   - 1
Снимка: БГНЕС/EПA

Григор Димитров отново попадна в светлината на прожекторите, след като една от най-големите звезди в световния тенис – Винъс Уилямс – направи любопитно признание за него.

По време на оживена сесия с фенове в Instagram, 45-годишната американка, която наскоро се завърна на корта, бе попитана кого би поканила на мечтана вечеря. Без да се колебае, Винъс посочи три имена: сестра си Серена, Райли Опелка и не на последно място – българския ас Григор Димитров.

„Извинявайте, но избирам най-верните си приятели от тура. Ако може, тази вечеря да се случи по-скоро!“, сподели с широка усмивка Винъс, подчертавайки топлите си чувства към избраните.

Не е тайна, че отношенията между Григор Димитров и сестрите Уилямс винаги са били повече от приятелски. В миналото често се споменаваше за романтична връзка между българина и Серена Уилямс, а самата тя неведнъж е наричала Григор „човек с каменно сърце“ – разбира се, в шеговит тон, след като пътищата им се разделиха и той започна връзка с Мария Шарапова.

Въпреки всички слухове и спекулации, между Григор и Серена остана искрено приятелство. Двамата често се закачат и разменят усмивки по време на големите турнири, а уважението помежду им е очевидно за всички фенове.

Това признание от страна на Винъс Уилямс още веднъж доказва, че Григор Димитров не само е сред най-талантливите тенисисти на своето поколение, но и се радва на обич и уважение от най-големите имена в спорта.


Поставете оценка:
Оценка 4.7 от 13 гласа.



Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 ся ако я опърли гришо

    12 1 Отговор
    и ще е контузен и през 26-та година

    Коментиран от #3

  • 2 Селянин

    12 0 Отговор
    Гришо нищо не връща. Всичко под ножа...
    Синер затова се беше притеснил на последния им сблъсък...
  • 3 Линда

    4 1 Отговор

    До коментар #1 от "ся ако я опърли гришо":

    Тя тая е опърлена по рождение
  • 4 Биско Чекмеджето

    6 0 Отговор
    Баба ми в такъв случай казваше: Виждал ли си бял трън в черна пета, баба?
  • 5 Нямам думи.

    7 3 Отговор
    Любител на близките срещи със същества от зоологическата градина!
  • 6 А ГА Ю

    3 0 Отговор
    Серена Уилямс, а самата тя неведнъж е наричала Григор „човек с каменно сърце“ – разбира се, в шеговит тон,....НЕ,ТОВА НЕ Е ШЕГОВИТ ТОН,А ПРАВИЛЕН ТОН.ЖЕНИТЕ УСЕЩАТ ТАКИВА НЕЩА В МЪЖЕТЕ.
  • 7 Артилерист

    4 4 Отговор
    Гришо е възпитан, комуникативен, спортсмен и обичан и уважаван като спортист и човек. Не разбирам защо има група бг злобари, които го ругаят.
  • 8 Алелемалеее

    4 0 Отговор
    Явно ги е аргасвал и двете...
  • 9 Българин

    1 1 Отговор
    Гриско си е от квартал "Република"/Хасково и обича да боцка негри .В квартала си има хиляди от тях .