Филипо Гранди
Това заяви върховният комисар на ООН за бежанците по повод петицията "С бежанците", която събра над 1,2 милиона подписа и ще бъде представена по време на 71-вото Обща събрание на организацията в Ню Йорк.
“ Става въпрос за това - да застанем с хора, които са оставили всичко зад себе си, с изключение на техните надежди и мечти. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 стратокастър
Коментиран от #3
15:05 11.02.2018
2 мгймгймгйлгъмгйкймгъ
Коментиран от #4
15:05 11.02.2018
3 Санкция
До коментар #1 от "стратокастър":
АН (Антонов) са украински самолети.Коментиран от #15, #22
15:09 11.02.2018
4 Наблюдател
До коментар #2 от "мгймгймгйлгъмгйкймгъ":
Мосад, ЦРУ и украинците свалят самолет, за да навредят на джуджето! Ти нормален ли си? Или си просто обикновен русофил?Коментиран от #9
15:18 11.02.2018
5 Vasik Atanasova
ама америка ги работят подмолвно и както си знаят
15:20 11.02.2018
6 Стефан
Мир на праха на загиналите!
15:37 11.02.2018
7 фен на васик атанасова
16:01 11.02.2018
8 Kcaniba
16:03 11.02.2018
9 Този коментар е премахнат от модератор.
10 гочев
16:07 11.02.2018
11 Този коментар е премахнат от модератор.
12 Ощърбий
Пилота на самолета, наземния контрол или пилота на хеликоптера...
16:39 11.02.2018
13 Нарком
16:42 11.02.2018
14 Кики
17:06 11.02.2018
15 Дони
До коментар #3 от "Санкция":
Украйнски , но руснаците си ги правят във Воронеж.Може да са го довършвали в понеделник.17:19 11.02.2018
16 Енисей
17:51 11.02.2018
17 радев
17:59 11.02.2018
18 Kcaniba
18:18 11.02.2018
19 Този коментар е премахнат от модератор.
20 Този коментар е премахнат от модератор.
21 Този коментар е премахнат от модератор.
22 OMG WTF
До коментар #3 от "Санкция":
Ааа добре. Значи най-големият самолет в света е украински? :)Коментиран от #26
20:25 11.02.2018
23 Този коментар е премахнат от модератор.
24 Този коментар е премахнат от модератор.
25 Stefan
21:18 11.02.2018
26 Санкция
До коментар #22 от "OMG WTF":
Да, така е АН-225, модификация на АН-224,за превоз на космическите совалки ” БУРАН” .22:48 11.02.2018