Ивелин Михайлов: Даваме още месец на новата власт, след което ще върнем справедливостта в България
Всички знаят, че ние станахме по-бедни след приемането на еврото. Румъния е много по-добре от нас, дори се готви за присъединяване на Молдова. Това ...
вчера в 18:22 ч.
8 740
88
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Този коментар е премахнат от модератор.
2 Гюрза
Коментиран от #4
19:40 28.04.2018
3 Kcaniba
20:38 28.04.2018
4 Бесен Язовец
До коментар #2 от "Гюрза":
А за мола дето горя в Кемерова, разбира се виновен е Трамп ! Нали ушанко ?21:47 28.04.2018