Ето защо Кристиано Роналдо е толкова велик (ВИДЕО)

• ал насър-
  • персеполис-
  • кристиано роналдо

Двубоят завърши 0:0, като Ал Насър остана в намален състав още в 17-ата минута след червен картон на Али Ал Уджами

Кристиано Роналдо за пореден път показа, че величието му не се дължи само на футболни умения. На мача от Азиатската Шампионска лига между Ал Насър и Персеполис още във 2-ата минута съдията посочи бялата точка за нарушение срещу португалеца. Нападателят обаче моментално се изправи и размаха пръст, че няма основавания за дузпа и реферът коригира грешката си.

Двубоят завърши 0:0, като Ал Насър остана в намален състав още в 17-ата минута след червен картон на Али Ал Уджами. С равенството тимът на Роналдо си гарантира първото място в групата с актив от 13 точки. Втори е иранският Персеполис с пет по-малко.