Ето защо Кристиано Роналдо е толкова велик (ВИДЕО)

• ал насър-
  • персеполис-
  • кристиано роналдо

Двубоят завърши 0:0, като Ал Насър остана в намален състав още в 17-ата минута след червен картон на Али Ал Уджами

Ето защо Кристиано Роналдо е толкова велик (ВИДЕО) - 1

Кристиано Роналдо за пореден път показа, че величието му не се дължи само на футболни умения. На мача от Азиатската Шампионска лига между Ал Насър и Персеполис още във 2-ата минута съдията посочи бялата точка за нарушение срещу португалеца. Нападателят обаче моментално се изправи и размаха пръст, че няма основавания за дузпа и реферът коригира грешката си.

Двубоят завърши 0:0, като Ал Насър остана в намален състав още в 17-ата минута след червен картон на Али Ал Уджами. С равенството тимът на Роналдо си гарантира първото място в групата с актив от 13 точки. Втори е иранският Персеполис с пет по-малко.