Доналд Тръмп
Кандидатът за президент на Републиканската партия коментира политиката на САЩ в Близкия Изток пред NBC:
“ Погледнете Либия и вижте какво направихме там – пълна бъркотия. Погледнете Садам Хюсеин и Ирак и вижте какво направихме там – пълна бъркотия. Май със Сирия ще се получи същото. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 гост
Коментиран от #17
18:33 20.09.2018
2 Лимонад
Коментиран от #3
18:45 20.09.2018
3 гост
До коментар #2 от "Лимонад":
Абсолютно.След малко следва неговото изказване.Коментиран от #5
18:48 20.09.2018
4 Гошо
Коментиран от #6
18:54 20.09.2018
5 оня с питоня
До коментар #3 от "гост":
Не бързай он сега си го пише на чернова.18:56 20.09.2018
6 Симулант
До коментар #4 от "Гошо":
Симулират дейност, иначе те промени в днешно време не са по колата а по софтуерите :) Суетня голяма за феновете.19:04 20.09.2018
7 Язовеца Капут
Коментиран от #12
19:15 20.09.2018
8 onq s konq
Коментиран от #9
19:48 20.09.2018
9 оня без коня
До коментар #8 от "onq s konq":
Конче някой ден ще го имаш само си вярвай повече.19:53 20.09.2018
10 Е39 фен
20:17 20.09.2018
11 майстора
20:46 20.09.2018
12 Див селянин
До коментар #7 от "Язовеца Капут":
Капутко не ме цитирай като някой каруцар.21:12 20.09.2018
13 айде нема нужда
21:45 20.09.2018
14 бмв
Коментиран от #15, #16, #18
09:12 21.09.2018
15 Вихъра
До коментар #14 от "бмв":
И Опел не карат, нямат пари за семки обаче седнали да търсят кусури на нещо което ще гледат само през потния прозорец на рейса! Мишленцата църкат..09:51 21.09.2018
16 Дългия
До коментар #14 от "бмв":
Много си прав11:36 21.09.2018
17 Копя
До коментар #1 от "гост":
Грозна е!23:59 21.09.2018
18 Дан
До коментар #14 от "бмв":
По принцип си прав, но Alfa Guilia QV е по-добра от М3 и М4 според много от по-известните авто журналисти.Някои авто журналисти бяха силно разочаровани от M4 GTS.
09:33 22.09.2018
19 Този коментар е премахнат от модератор.