ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Точно това имаше предвид човека, защото аз не виждам никаква разлика с предишното и останалите модели. Просто станаха еднакви в името на лесната печалба.
Статията представя нещо иновативно и скъпо направено, а коментиращите с основно образование и с по 5 лв в джоба.. Каква родна идилия. Най-спрялата нация откъм автопроизводство намира кусури на най-развитата. Жалка работа.
100% всички разбирачи тука карате само нови коли 2017-2018 , че ги знаете толкова ... хайде не сравнявайте вашите 98-ма година 3ки с новите модели ,че ставате жалки и смешни ... ;)
От лакомия автопроизводителите взеха да изкарват следващо поколение на 2-3 години и накрая нищо особено. Навремето се изкарваше ново поколение през 6-7 години и новия модел почти никога не приличаше на стария.
Хахахахаа, какъв лексус те гони бе??
БМВ е една от най-разпознаваемите марки, и на визия и на управление. Но ти от къде да знаеш като не си помирисвал такава кола. Леко ставате скучни е експертно мнение на хора с карти за градския транспорт или ползватели на нисан микра модел 98' !!!
Айде който не е давал повече от 15 хил. лева за кола да си чете вестник Шок и да не дава акъл.
Много бломбирал външен дизайн, подпухнало някакво като затлъстяло. Вътре имат много по-добри интериори от тоя, централната част на таблото си е направо грозна. Определено очаквах повече, старата е повече я бива.
Много бломбирал външен дизайн, подпухнало някакво като затлъстяло. Вътре имат много по-добри интериори от тоя, централната част на таблото си е направо грозна. Определено очаквах повече, старата е повече я бива.
Много бломбирал външен дизайн, подпухнало някакво като затлъстяло. Вътре имат много по-добри интериори от тоя, централната част на таблото си е направо грозна. Определено очаквах повече, старата е повече я бива.
Много бломбирал външен дизайн, подпухнало някакво като затлъстяло. Вътре имат много по-добри интериори от тоя, централната част на таблото си е направо грозна. Определено очаквах повече, старата е повече я бива.
Мойто бмв харчи бензин масло и антифриз обаче върви 10 пъти повече и е 10 пъти по здраво от твойта кочина и от много други.Да имат си проблеми бмвтата но инат и много плюсове.
Представям си погледите на жените на хейтърите виждайки новата тройка. Пак ще чупят стойки ,ще оправят косата, ако ги погледне собственика......Затова много ги мразят Бмвтата.......Те на дърти бмвта чупят стойки а пък на новата тройка,не ми се мисли какво шоу ще е.
Изключително грозна предница,фаровете приличат на Пежо,задницата на Лексус или Ауди,таблото и то едно никакво.Май са върнали оня смотания дизайнер,дето направи най-грозната седмица в историята на БМВ..
Новата тройка, никога не може да даде кефа на ПЪРВАТА ТРОЙКА от 1979 г., когато сексът се правеше между мъже и жени, светът беше голям и готин, диското беше хит, бензина без пари, гумите свиреха при всяко потегляне и кебапчетата бяха от истинско месо. Това са пластмасови перверзии на уморени джендъри.
Оризарите никога няма да усетят какво е да подадеш газ на осмака, да изреве и да завърти гумите, след малка корекция да се изстреля и да те залепи за седалката.
С тея миксери как няма да са здрави, аз имам два пъти повече части, които са натоварени в ПЪТИ повече.
Единствените хора, които избират по дизайн и надежност са тези които кола им трябва за превоз от А-Б. Това е единственото, което се чува от феновете на японски коли - прилича на предишната и много се чупи. Не виждам причина да коментирате при това положение.
Карате разни 20 годишни опели , рена , фолцвагени и разни други а плуете по бмв ха ха.Това е то завистливия и комплексиран българин.Само този който не сее качвал, той не я харесва
Сигурно говориш за Нисан ГТР Мунчо???
Да те информирам само, че последното Audi TTRS 2500 кубика, 400 кс го прави смешно японското варелче на 400 метра. Много ти здраве.
Предницата ми харесва - злобна е!!..обаче задните стопове - има нещо ала ситроенесто в тях......навремето имах тройка-акулка 1980г. - велика кола с невероятен дизайн!!
Къса дръжки, първия ГТ-Р, който имаше предимство в цената отдаавна не може да се сравнява с другите. Новите нисмота са двойно по-скъпи.
Едното е спортен седан, другото е пластмасов неудобен компютър. Много по-добре да купиш Порше GT3/GT3 RS за същите пари за тази цел. С две думи толко години и накрая нищо.
Когато това Ауди направи рекорди колкото този Нисан тогава можеш да говориш.След тези велики 400метра какво става?Понеже съм добър ще ти кажа-този в аудито гледа четири точки в далечината...Какво са те-стоповете на Нисана естествено.Това е модел на 11 години и не е много за хваленето,че са го настигнали.Този Нисан при излизането си начука всички немски каски пък ти си говори.Кажи за времето си кое Ауди е било близо до параметрите на гтр?Спомням си по auto motor sport сравнение с RS6.Аудито би защото....има по-голям багажник.Смях,смях,смях за Мунчовците
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 БМВ е страшна каляска
Коментиран от #2
11:25 01.10.2018
2 iииi
До коментар #1 от "БМВ е страшна каляска":
Ауди не са ли еднакви на външен вид в последните 10-15 год?Коментиран от #10
11:28 01.10.2018
3 Не мерси
Коментиран от #48
11:29 01.10.2018
4 БМВ са боклуци
Коментиран от #24, #25, #31
11:31 01.10.2018
5 Христо
Коментиран от #59
11:34 01.10.2018
6 Maistora
11:36 01.10.2018
7 ДИДО
Коментиран от #11, #43
11:39 01.10.2018
8 Руснака
11:41 01.10.2018
9 Филип
11:44 01.10.2018
10 Гост
До коментар #2 от "iииi":
Точно това имаше предвид човека, защото аз не виждам никаква разлика с предишното и останалите модели. Просто станаха еднакви в името на лесната печалба.11:45 01.10.2018
11 гост
До коментар #7 от "ДИДО":
Може да не харчи толкова масло, но няма да има щека за маслото и ще трябва да се разчита на датчика за масло до пълното блокиране на двигателя.11:48 01.10.2018
12 Янко златния зъб
Коментиран от #52
11:48 01.10.2018
13 Ричи
Коментиран от #72
11:49 01.10.2018
14 Този коментар е премахнат от модератор.
15 BMW
12:01 01.10.2018
16 Анти селянин
12:03 01.10.2018
17 Този коментар е премахнат от модератор.
18 Ввв
12:12 01.10.2018
19 Що за бмв е това
12:15 01.10.2018
20 до 19
Коментиран от #60
12:17 01.10.2018
21 onq s konq
12:41 01.10.2018
22 Опа
12:44 01.10.2018
23 комунист идиот
12:45 01.10.2018
24 Този коментар е премахнат от модератор.
25 Този коментар е премахнат от модератор.
26 БМВ са боклуци
До коментар #24 от "Mercedes":
И мерцедес са боклуци !Коментиран от #44
13:10 01.10.2018
27 Алфа Ромео
13:28 01.10.2018
28 Алфа Ромео
Коментиран от #29
13:38 01.10.2018
29 асад
До коментар #28 от "Алфа Ромео":
Кви 2-3 години като F30 излезна 2012 година...Това са 6 годиниКоментиран от #30, #32
14:26 01.10.2018
30 Гост
До коментар #29 от "асад":
И като са 6 какво,”едвам” я позна,че е 3-ка лиКоментиран от #36
14:28 01.10.2018
31 Random
До коментар #4 от "БМВ са боклуци":
Мерси за съвета, ти си карай пластмасовата Дачия с 1.0 ТЦе14:30 01.10.2018
32 Алфа Ромео
До коментар #29 от "асад":
Може не съм много запознат, пиша ей така грубо...14:45 01.10.2018
33 dsadsa
Коментиран от #34, #50
15:18 01.10.2018
34 Тошко
До коментар #33 от "dsadsa":
Хахахахаа, какъв лексус те гони бе??БМВ е една от най-разпознаваемите марки, и на визия и на управление. Но ти от къде да знаеш като не си помирисвал такава кола. Леко ставате скучни е експертно мнение на хора с карти за градския транспорт или ползватели на нисан микра модел 98' !!!
Айде който не е давал повече от 15 хил. лева за кола да си чете вестник Шок и да не дава акъл.
Коментиран от #35
15:47 01.10.2018
35 dsadsa
До коментар #34 от "Тошко":
Лексус ис от 2015. Напиши в гугъл, цъкни на изображения, сложи си очилата и сравнявай.16:03 01.10.2018
36 асад
До коментар #30 от "Гост":
И защо трябва да не я познавам, че е 3-ка? Запазват идентичността си, а в същото време има много подобрения от предишната.16:08 01.10.2018
37 дизайн на чушка камба
16:14 01.10.2018
38 дизайн на чушка камба
16:15 01.10.2018
39 дизайн на чушка камба
16:15 01.10.2018
40 дизайн на чушка камба
16:15 01.10.2018
41 дизайн на чушка камба
16:18 01.10.2018
42 The real BMW
16:26 01.10.2018
43 The real BMW
До коментар #7 от "ДИДО":
Мойто бмв харчи бензин масло и антифриз обаче върви 10 пъти повече и е 10 пъти по здраво от твойта кочина и от много други.Да имат си проблеми бмвтата но инат и много плюсове.16:29 01.10.2018
44 The real BMW
До коментар #26 от "БМВ са боклуци":
Мерцедес не са боклуци може да имат някой модели боклуци но иначе са най добрата марка16:33 01.10.2018
45 Е39 фен
Коментиран от #68
17:26 01.10.2018
46 жорката
17:37 01.10.2018
47 Гост
18:49 01.10.2018
48 Трифонов
До коментар #3 от "Не мерси":
Стига с тоя лаф за валвтрониците, щото вече взе да втръсва! Пъхти там в скапания си гаражен сервиз и си внушавай, че си автомеханик!19:08 01.10.2018
49 Нищо ново
20:18 01.10.2018
50 Msux
До коментар #33 от "dsadsa":
Като видях снимките си помислих точно това - Лексус . Но това го виждат хората които се интересуват и от други автомобили освен от БМВ.20:27 01.10.2018
51 Msux
20:29 01.10.2018
52 Дискретен герой
До коментар #12 от "Янко златния зъб":
Ти и без нея си най-големия в Факултета бе пич!!!20:42 01.10.2018
53 Язе
20:45 01.10.2018
54 Bmw X3
21:00 01.10.2018
55 Aleko
След 10 години и болтче няма да е останало от него.
21:39 01.10.2018
56 Mpowered
21:52 01.10.2018
57 Алекси
22:11 01.10.2018
58 Алпина машината
22:31 01.10.2018
59 Антон 1
До коментар #5 от "Христо":
Амо купи го ново и няма да се прецскаш !:)Коментиран от #64
22:42 01.10.2018
60 123
До коментар #20 от "до 19":
Ами тя и предната Ц класа беше с табло от Зафира А,ама карай,нещата отиват на все по зле !23:16 01.10.2018
61 Боби
23:27 01.10.2018
62 асддас
С тея миксери как няма да са здрави, аз имам два пъти повече части, които са натоварени в ПЪТИ повече.
Единствените хора, които избират по дизайн и надежност са тези които кола им трябва за превоз от А-Б. Това е единственото, което се чува от феновете на японски коли - прилича на предишната и много се чупи. Не виждам причина да коментирате при това положение.
Коментиран от #65
23:46 01.10.2018
63 бмв
08:03 02.10.2018
64 Язе
До коментар #59 от "Антон 1":
Точно ново като си вземеш и си се прецакал.На 100хил.км и ако не си прецакал двг-то веригата ще ти свърши тази работа.10:36 02.10.2018
65 Язе
До коментар #62 от "асддас":
Оризарите с V6 правят това което БМВ и с V12 не правят.Все още 11годишен модел им къса шортите на М3,М5 и каквото се сетиш.Коментиран от #67, #70
10:39 02.10.2018
66 Julio
10:40 02.10.2018
67 Радко
До коментар #65 от "Язе":
Сигурно говориш за Нисан ГТР Мунчо???Да те информирам само, че последното Audi TTRS 2500 кубика, 400 кс го прави смешно японското варелче на 400 метра. Много ти здраве.
Коментиран от #71
10:52 02.10.2018
68 Петко
До коментар #45 от "Е39 фен":
И на мен много ми прилича на А4 B5 задния капак.12:13 02.10.2018
69 Радо
18:35 02.10.2018
70 асддса
До коментар #65 от "Язе":
Къса дръжки, първия ГТ-Р, който имаше предимство в цената отдаавна не може да се сравнява с другите. Новите нисмота са двойно по-скъпи.Едното е спортен седан, другото е пластмасов неудобен компютър. Много по-добре да купиш Порше GT3/GT3 RS за същите пари за тази цел. С две думи толко години и накрая нищо.
21:32 02.10.2018
71 Язе
До коментар #67 от "Радко":
Когато това Ауди направи рекорди колкото този Нисан тогава можеш да говориш.След тези велики 400метра какво става?Понеже съм добър ще ти кажа-този в аудито гледа четири точки в далечината...Какво са те-стоповете на Нисана естествено.Това е модел на 11 години и не е много за хваленето,че са го настигнали.Този Нисан при излизането си начука всички немски каски пък ти си говори.Кажи за времето си кое Ауди е било близо до параметрите на гтр?Спомням си по auto motor sport сравнение с RS6.Аудито би защото....има по-голям багажник.Смях,смях,смях за Мунчовците23:25 02.10.2018
72 Gdhdhw
До коментар #13 от "Ричи":
А като е боклук , който харчи масло и чупи двигател да си мълчим ли? Моята газаджийка е по-стабилна.09:06 03.10.2018
73 bbob
10:03 03.10.2018
74 Гост
23:33 03.10.2018