ЦСКА-София сломи Царско село за едно полувреме

Али Соу отново с основен принос за победата на ''армейците''

Публикувана: 21 Септември, 2019 11:05
1 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 722
Снимка: sportal.bg

Снощи ЦСКА записа категоричен успех с 3:0 срещу отбора на Царско село във втори мач от 10-ия кръг от efbet Лига. Всичките три попадения за „армейците” дойдоха през вторите 45 минути, след като в първата част „Българска армия” не видя много качествен футбол и логично двата отбора се прибраха при нулево равенство.

Али Соу даде превес на ЦСКА в 48-ата минута, а Тиаго Родригес удвои с много силен удар в 75-ата минута. В 81-ата бразилският защитник Жеферсон оформи крайния резултат на „Българска армия”, а именно 3:0. Успехът прати тима на Люпко Петрович на третото място във временното класиране с 19 точки. Локомотив Пловдив, който е четвърти и също 19 точки, е с мач по-малко. Вторият Левски също предстои да изиграе своя мач през този уикенд, като ''сините'' имат точка повече от ''армейците''.

От друга страна - поредицата от загуби на Царско село се увеличи, като цифрата вече е три.