Публикувана: 13 Октомври, 2019 15:10
3 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 810
Снимка: Facebook/Medvedev
Оценка 5 от 3 гласа.

Руснакът Даниил Медведев спечели турнира от категорията "Мастърс" в Шанхай. Поставеният под номер 3 Медведев победи петия поставен Александър Зверев с 6:4, 6:1 за 74 минути.

Младият руснак пропиля ранен аванс от 3:0, но след като резултатът стана 4:4, той взе седем поредни гейма по пътя си към успеха.

В шестия си пореден финал и общо девети за годината, Медведев взе общо седма титла в кариерата си и четвърта за сезона.

Руснакът е в серия от девет поредни победи без загубен сет, като има 29 успеха в последните си 32 мача. Той е лидер за сезона с вече 59 победи.