• роджър федерер-
  • atp

Днес започва битката и в другата Група - “Андре Агаси”

Федерер - Джокович този четвъртък - 1

Двамата големи в Група “Бьорн Борг” на Финалния турнир на ATP - Новак Джокович и Роджър Федерер, ще играят помежду си в четвъртък, става ясно от програмата на престижното състезание в зала “О2” в Лондон.

Федерер ще срещне дебютанта от Италия Матео Беретини във втория си мач (във вторник), а Джокович ще има за съперник австриеца Доминик Тийм.

Мачът с Джокович ще е с решаващо значение за Федерер, който вчера вечерта загуби от Тийм с 5:7, 5:7. Джокович пък започна вихрено, след като даде само три гейма на Беретини - 6:2, 6:1.

Днес започва битката и в другата Група - “Андре Агаси”. Даниил Медведев излиза в ранния мач срещу Стефанос Циципас, а Рафаел Надал ще играе в късния двубой с Александър Зверев.