Дяков: Яд ме е, че ни биха в последните 20 минути

• интер-
  • лига европа

"С една идея по-добри бяха от нас днес и заслужено печелиха", заяви капитанът на Лудогорец

Дяков: Яд ме е, че ни биха в последните 20 минути - 1

Капитанът на Лудогорец Светослав Дяков остана разочарован от загубата с 0:2 от Интер в първата среща от 1/16-финалите в Лига Европа. Опитният халф призна, че класата на "нерадзурите" е била твърде голяма за българския шампион.

"Резултатът е неприятен. Очаквахме друго. Великолепен съперник със страхотни играчи и добър треньор. Яд ме е, че ни биха в последните 20 минути, можеше да стигнем до по-добър резултат", каза Дяков.

"Интер разполага с голям бюджет и голяма класа. С една идея по-добри бяха от нас днес и заслужено печелиха. Всеки футболист иска да играе такива мачове. Това е емоционалния връх за всеки играч. За съжаление твърде рядко играем подобни мачове в България и затова поддържането на мотивация не е лесно", продължи капитанът на Лудогорец.

"На реванша трябва да си защитим честта, има какво да спечелим от мача. Дано се справим и спечелим, евентуално. Разочаровам съм от резултата, но трябва да гледаме напред“, завърши Дяков.