Херо: Заслужен успех за съперника, можехме и да спечелим

• димитър димитров - херо-
  • лудогорец

Допуснахме много грешки, без да има напрежение

Херо: Заслужен успех за съперника, можехме и да спечелим - 1

Треньорът на Берое Димитър Димитров коментира загубата от Лудогорец с 1:2. Ето какво каза Херо след края на мача:

"Добро първо полувреме изиграхме. Можехме да водим с 2 или 3 на нула през първата част.

Допуснахме много грешки, без да има напрежение.

Домакините, с няколко положения си решиха мача. Не бяхме готови в тези ситуации, бяхме "зелени" и допуснахме леки голове.

Заслужен успех за съперника. Имаме какво още да показваме. Можехме да спечелим. Жалко е, че загубихме. Елементарни грешки, основно поради неувереност.

Не сме били некоректни. Не сме тренирали през пандемията. Това са нагли лъжи", обобщи Херо.