24 Юни, 2020 20:24 1 382 4

ЦСКА 1948 записа трета поредна победа (ВИДЕО)

• цска 1948-
  • монтана

"Червените” сразиха с 1:0 Монтана, а единственият гол дойде след задна ножица на Андон Гущеров през първото полувреме

ЦСКА 1948 записа трета поредна победа по време на подготовката си за новия сезон. „Червените” сразиха с 1:0 Монтана, а единственият гол дойде след задна ножица на Андон Гущеров през първото полувреме.

По-рано през месеца ЦСКА 1948 победи Беласица с 2:0 и Септември Симитли с 4:1. Срещата, която бе играна на тренировъчната база "Бояна", беше изгледана от спонсора на тима Цветомир Найденов.

След 16 минути игра Даниел Младенов опита със задна ножица да отправи удар, но не успя, а топката дойде в Гущеров. Голмайсторът на столичани се справи далеч по-добре и топката влетя в мрежата на финалиста за Купата на България през сезон 2015/16.

В 75-ата минута домакините в срещата бяха близо до това да удвоят резултата, но Денислав Александров не успя да преодолее стража Орлинов. Миг по-късно Цветомир Тодоров се оказа на чиста позиция, но шутът му бе отразен.

Монтана продължава подготовката си за бараж за класиране в efbet Лига.