Аталанта стартира Серия А с много голове

• аталанта-
  • серия а-
  • торино-

Тимът от Бергамо спечели с 4:2 гостуването си на Торино в първия си мач за новия сезон

Аталанта стартира Серия А с много голове - 1

Най-резултатният отбор в Серия А за миналия сезон Аталанта показа, че и през тази кампания ще играе атрактивен футбол. Тимът от Бергамо спечели с 4:2 гостуването си на Торино в първия си мач за новия сезон.

Снимка: Twitter

Белоти откри в полза на домакините в 11-ата минута, но с попадения на Гомес, Муриел и Хатебур Аталанта стигна до преднина от два гола. Нов гол на Белоти преди почивката върна интригата. В началото на втората част Де Роон направи резултата 2:4 и това бе достатъчно за гостите, за да стигнат до трите точки.

Аталанта започна по-късно сезона, тъй като достигна до четвъртфиналите в Шампионската лига.