Мениджърът на Брайтън: Мислех, че вкарахме изравнителния гол с последния удар в мача..

"Чайките" изиграха много силен двубой, удариха пет греди и си помислиха, че са взели точката, след като в 95-ата минута Соли Марч направи 2:2

Публикувана: 26 Септември, 2020 20:30
1 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 1503

Мениджърът на Брайтън Греъм Потър остана изключително разочарован от това, че неговият тим не взе нещо от домакинството си срещу Манчестър Юнайтед.

"Чайките" изиграха много силен двубой, удариха пет греди и си помислиха, че са взели точката, след като в 95-ата минута Соли Марч направи 2:2. Потър е сметнал, че това е последното действие в мача, защото добавеното време бе пет минути.

Крис Кавана обаче продължи играта с още няколко минути и така се стигна до 98-ата, в която "червените дяволи" получиха дузпа заради игра с ръка на Нийл Мопе. Бруно Фернандеш донесе победата на Юнайтед в 100-тната минута.

"Мисля, че бяхме по-добрият тим през 90-те минути. Нанесохме повече удари, създадохме повече възможности, ударихме няколко греди, но понякога футболът не е честен. Трябва да го приемем, въпреки че е болезнено. Мислех, че вкарахме изравнителния гол с последния удар в мача. Не знам откъде дойде това допълнително време. Жестоко е, но представянето ни бе фантастично. Със сигурност заслужавахме нещо от този мач", заяви Греъм Потър.