Аталанта водеше с класическа преднина, но допусна равенство

• серия а-

Срещата завърши 3:3

Аталанта водеше с класическа преднина, но допусна равенство - 1

Аталанта и Торино направиха 3:3 в мач от 21-ия кръг на Серия А.

Клубът от Бергамо водеше с резултат 3:0, но в края на първото полувреме Торино отбеляза две попадения, а в 84-ата минута Федерико Бонацоли изравни резултата.

Попаденията през първата част станаха дело на Иличич (14), Госенс (19) и Муриел( 21). Точни за торници бяха Белоти на два пъти и Бонацоли (84).

Аталанта, с 37 точки, заема 7-мо място в таблицата. Торино е 17-и с 16 точки.

В друг мач от кръга, Специя победи като гост Сауоло с 2:1. За тима сред резевите бе Андрей Гълъбинов, който не се появи в игра.