ЦСКА 1948 победи Локомотив Пд в контрола

• цска 1948-

"Червените" спечелиха спаринга в Рилци с 2:1

ЦСКА 1948 победи Локомотив Пд в контрола - 1
Снимка: cska1948.bg

ЦСКА 1948 победи Локомотив Пд с 2:1 в контрола, играна в село Рилци. Валентин Йосков (30) и Галин Иванов (64) вкараха головете за "червените", Лукас Салинас (35) се разписа за пловдивчани.

Срещата стартира с по-активна игра на пловдивчани и само добрите изяви на вратаря Даниел Наумов запазиха нулевото равенство. В 11-ата минута стражът на "червените" спаси удар на Салинас от малък удар, а шест минути след това изби в корнер шут на Карагарен.

Изненадващо ЦСКА 1948 първи стигна до попадение. Добра атака изведе Валентин Йосков на стрелкова позиция и той не сгреши за 0:1. Пет минути по-късно Лукас Салинас възстанови равенството след асистенция на Димитър Илиев.

Втората част започна с далечен шут на Галин Иванов, който бе уловен с лекота от Илко Пиргов. В 59-ата минута шут на Бико от дистанция мина над вратата на Наумов. Ветеранът Галин Иванов обаче показа далеч по-точен мерник и в 64-ата минута върна преднината на ЦСКА 1948.

До края на мача играта беше равностойна , но до нови попадения не се стигна.

Съставите

ЛОКОМОТИВ ПД: Пиргов, Крачун, Биков, Гомис, Витанов, Умарбаев, Руан, Карагарен, Салинас, Илиев, Минчев ((Томов, Паскалев, Сейменски, Петров, Янчев, Ангелов, Колев, Сулев, Арамазов, Михайлов, Иванов)

ЦСКА 1948: Наумов, Пиргов, Ангелов, К. Илиев, Д. Илиев, Топузов, Климентов, Чочев, Д. Александров, Русев, Йосков