• цска-
  • славия-
  • златомир загорчич

„Във футбола има много неща, които влияят на резултата“, отбеляза сръбският наставник на Славия

Публикувана: 11 Септември, 2021 23:35
6 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 1705
Загорчич: Раздадохме се напълно и в последните минути на мача си заслужихме точката - 1
Кадър: Diema sport
Оценка 4.5 от 4 гласа.

Наставникът на Славия, Златомир Загорчич, не спести суперлативи, след като неговите играчи изковаха равенство 1:1 като гост на ЦСКА с късен изравнителен гол.

„Заслужихме си равенството. Раздадохме се напълно и в последните минути на мача си заслужихме точката. Момчетата успяха да вземат точката тук на „Армията“, започна наставникът.

„Във футбола има много неща, които влияят на резултата. Най-много ме радва, че и с 10 човека търсехме изравняването. Поздравления отново на момчетата“.

„Имаме си добри млади момчета. Дано продължават по същия начин. Много ми харесаха всички, които влезнаха. Трябва да продължаваме да тренираме и да играем все по-здраво. Още малко вяра в силите ни също няма да е излишно“.

„Излизаме срещу Лудогорец, търсейки нещо от мача. Играем вкъщи, все пак“, завърши Загорчич.