• асколи-
  • тернана-
  • серия б

Български национал с дебют в Италия

26-годишният нападател взе участие при домакинската загуба на Асколи с 0:2 от Тернана в мач от 4 кръг на италианската втора дивизия

Публикувана: 19 Септември, 2021 10:27
0 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 1004
Български национал с дебют в Италия - 1

Българският национал Атанас Илиев направи своя дебют в Серия „Б“. 26-годишният нападател взе участие при домакинската загуба на Асколи с 0:2 от Тернана в мач от 4 кръг на италианската втора дивизия.

Илиев започна мача като резерва, но на почивката замени бившия играч на ЦСКА Диего Фабрини. Той обаче не успя да промени развоя на срещата.

Гостите реализираха и двете си попадения през първото полувреме. Марко Сау откри в 15-ата минута, а Роберто Инсиние удвои десет минути по-късно.

С актив от девет точки след четири изиграни мача Асколи заема четвърто място във временното класиране. Беневенто е осми със седем пункта.