• севиля-
  • ла лига

От 0:2 до 3:2 и "кралският клуб" е все по-близо до титлата в Ла Лига

Реал Мадрид със страхотен обрат срещу Севиля (ВИДЕО) - 1

Реал Мадрид победи Севиля с 3:2 в драматичен двубой от 32-ия кръг на испанската Ла Лига, игран на стадион "Рамон Санчес Писхуан".

Иван Ракитич и Ерик Ламела дадоха солиден аванс за домакините след само 25 минути игра. Родриго обаче върна надеждите на "белите" няколко минути след началото на второто полувреме. Начо Фернандес изравни в 83-та минута, а Карим Бензема оформи крайният резултат с поредния си гол.

Така Реал вече има 75 точки в актива си и уверено води в класирането на първенството, докато Севиля е на трета позиция с 60 пункта.