Черно море с победа и загуба срещу Лудогорец

• елитна група до 17 години

17-годишните "моряци" надиграха лидера в класирането у дома

Черно море с победа и загуба срещу Лудогорец - 1
Снимка: ПФК Черно море

Талантите на Черно море записаха победа срещу лидера в класирането на Елитната група до 17 години Лудогорец. "Моряците" на Тодор Каменов надиграха разградчани с 1:0 на стадион "Корабостроител" под Аспаруховия мост в мач от 27-ия кръг на шампионата.

Единствения гол в срещата падна в 70-ата минута и бе дело на Радослав Петров, а пет минути по-рано Пламен Аршев удари греда. .

15-годишните "моряци" пък отстъпиха на Лудогорец у дома с 0:1. Гостите отбелязаха в 32-рата минута от пряк свободен удар, а преди гола Черно море пропусна две ситуации сами срещу вратаря. През втората част футболистите на Иван Николов се опитаха да стигнат поне до точката, но отново не можаха да завършат ситуациите си пред вратата на Лудогорец по най-добрия начин.