Манчестър Юнайтед победи Тотнъм, Роналдо изгледа мача от пейката (ВИДЕО)

• висша лига-
  • спорт

С трите точки Юнайтед се връща на 5-о място в таблицата с 19 точки

Манчестър Юнайтед победи Тотнъм, Роналдо изгледа мача от пейката (ВИДЕО) - 1

Манчестър Юнайтед триумфира на "Олд Трафорд" като победи Тотнъм с 2:0, в мач, в който тимът на Антонио Конте можеше да изпревари Манчестър Сити на второто място в таблицата.

След разочароващото равенство 0:0 срещу Нюкасъл през уикенда, Ерик Тен Хаг отново избра да остави Кристиано Роналдо на пейката, въпреки че отбеляза хеттрик срещу Тотнъм в предишния мач, и избра като титуляр Маркъс Рашфорд.

През първото полувреме домакините владееха играта, но не успяха да намерят път към вратата на Уго Лорис. Фред успя да открие резултата с малко късмет в 47-ата минута. Трите точки за Юнайтед бяха осигурени от Бруно Фернандеш в 69-ата минута на мача.

С трите точки Юнайтед се връща на 5-о място в таблицата с 19 точки, на една зад четвъртия Челси, но вече на осем от лидера Арсенал. Тотнъм остава на трето място с 23 точки.