Карим Бензема се завърна с гол за Реал, отмениха му два (ВИДЕО)

• реал мадрид-
  • елче-
  • ла лига

Карим Бензема се завърна с гол за Реал, отмениха му два (ВИДЕО) - 1

Карим Бензема вкара гол след спечелването на Златната топка, за да помогне на Реал (Мадрид) да победи с 3:0 като гост Елче и поне временно да се придвижи на шест точки пред Барселона на върха в испанската Ла Лига.

Французинът вкара, но му отмениха гола в 6-ата минута заради засада, но само пет минути по-късно Феде Валверде продължи головата си серия, за да даде предимство на "кралете".

Интересното е, че Бензема имаше нов отменен гол в 61-ата минута. В 75-ата минута обаче всичко беше по правилата и той отбеляза фантастичен гол след като получи майсторска асистенция от Родриго за 0:2.

Марко Асенсио сложи точка на мача в 89-ата минута за победата на отбора на Карло Анчелоти.