Голяма част от феновете на Катар напуснаха стадиона на полувремето

• катар 2022-
  • световно първенство

Имаше и друг куриозен момент на стадион “Ал Байт”, когато сектор с преобладаващо еквадорски фенове започна да скандира “искаме бира”

Голяма част от феновете на Катар напуснаха стадиона на полувремето - 1

Привържениците на Катар, които дойдоха на стадиона за мача с Еквадор от Световното, останаха разочаровани от видяното. Още преди почивката съперникът вкара двата си гола, с които в крайна сметка спечели с 2:0.

Забеляза се, че голяма част от домакинските фенове напуснаха местата си на полувремето и изобщо не се върнаха за втората част. Друга част пък останаха до около 60-ата минута, но и те загубиха интерес и побързаха да излязат от стадиона.