Джокович даде само 5 гейма на Де Минор в Австралия (ВИДЕО)

• алекс де минор-
  • australian open

Сърбинът изглеждаше най-впечатляващо от днешните 1/8-финали в турнира

Джокович даде само 5 гейма на Де Минор в Австралия (ВИДЕО) - 1

Новак Джокович не остави почти никакъв шанс на Алекс Де Минор в 1/8-финалната им среща на Australian Open, отстъпвайки му само 5 гейма в хода на трисетовия мач.

Австралиецът даде най-сериозен отпор в последната част, където накара сърбина да играят 51 минути, докато най-накрая се предаде.

Резултатът в последствие бе 2:6, 1:6, 2:6, за да може „Ноле“ скоростно да се придвижи до най-добрите 8 в надпреварата.

В останалите мачове от деня Андрей Рубльов победи Холгер Руне с 3:2, Бен Шендън стори същото с Джефри Джон Улф, Роберто Баутиста-Агут отстъпи с 1:3 на Томи Пол.