Илиан Илиев и неговият Аполон с обрат срещу тима на Бруно Акрапович

• илиан илиев-
  • аполон-
  • бруно акрапович

Илиев се появи в игра в 58-ата минута на двубоя, когато неговият тим губеше в резултата с 0:1 и помогна на "боговете" да стигнат до обрата в тази среща

Илиан Илиев и неговият Аполон с обрат срещу тима на Бруно Акрапович - 1

Българският национал Илиан Илиев и неговия Аполон Лимасол постигнаха победа срещу Хлорака, воден от Бруно Акрапович, с 3:1. При дебюта на новия треньор Андоне, Илиев се появи в игра в 58-ата минута на двубоя, когато неговият тим губеше в резултата с 0:1 и помогна на "боговете" да стигнат до обрата в тази среща.

Хлорака поведе в 20-ата минута с гол на Мануел Торес. Малко след час игра Йоанис Питас успя да изравни. Аполон стигна до обрат в 73-ата минута, когато се разписа Годсуей Доньох. Крайният резултат оформи Питас две минути преди края.

С успеха Аполон събра 38 точки и заема 5-о място във временното класиране. Хлорака е на дъното с едва 12 точки.