• левски-
  • цска-
  • баскетбол-
  • спорт

Футболният Левски играе утре, четвъртък, със Септември на „Герена“, а в понеделник гостува на Локомотив (Пловдив)

Трима футболисти на Левски се появиха в залата на ЦСКА! - 1

Трима футболисти на Левски се появиха вчера в баскетболната зала на ЦСКА, за да наблюдават на живо първия четвъртфинален плейоф, съобщава БЛИЦ.

Хосе Кордоба, Асен Чандъров и Билал Бари обаче не донесоха късмет на „сините“, които загубиха със 77:94.

Мароканският нападател се възстановява от много тежка контузия, получена още миналата есен. Панамският защитник пък в момента е с травма и вероятно ще пропусне последните два мача от редовния сезон.

„В петък, когато Левски ще е домакин в зала „Универсиада“, подкреплението ще е още по-голямо. Очаква почти целият футболен тим да е на трибуните в 19 часа, когато стартира вторият баскетболен плейоф“, съобщиха източници на агенцията.

Футболният Левски играе утре, четвъртък, със Септември на „Герена“, а в понеделник гостува на Локомотив (Пловдив). Поради тази причина в петък вечер „сините“ ще могат да стискат палци на живо на баскетболните си събратя.