• медии-
  • пресконференция

Ел Голеадор не се яви на пресконференцията след края на срещата, като причините за това остават към момента неясни

Любо Пенев избяга от медиите след Хебър - ЦСКА 1948 - 1

Наставникът на Хебър Пазарджик – Любослав Пенев, прецени да не говори пред журналистите след равенството – 1:1, на неговия отбор срещу ЦСКА 1948.

Ел Голеадор не се яви на пресконференцията след края на срещата, като причините за това остават към момента неясни. Атанас Рибарски все пак говори пред журналистите, които отразиха срещата в Бистрица.

„Гробарите“ стигнаха до равенството при визитата си в Бистрица с 10 човека, като Атанас Кабов в 81-ата минута изравни резултата, след като Педриньо беше дал аванс на „червените“ след старта на второто полувреме.