• лудогорец-
  • елитна група-
  • дюш цска-
  • дюш лудогорец

Момчетата на Росен Маринов гостуваха за двубоя в София и надиграха "червените" с 4:1

Таланти на Лудогорец попиляха ЦСКА - 1

Лудогорец попиля с 4:1 ЦСКА в мач от седмия кръг на първенството в Елитната юношеска група до 16 години. Момчетата на Росен Маринов гостуваха за двубоя в София и надиграха "червените".

Димитър Мрънков откри още в 4-ата минута. Той стигна първи до топката, срещнала гредата след шут на Елисей Съров. ЦСКА успя да изравни в 15-ата минута.

Максим Минков изведе "орлите" отново напред в резултата в 28-ата минута. Асистенцията бе на Елисей Съров. В 37-ата минута, след перфектна контраатака, преминала през Боян Иванов, Калоян Божков и Илиян Гатински, Елисей Съров прати топката в мрежата за 3:1. При този резултат завърши първото полувреме.

През второто Йоан Анастасов оформи крайното 4:1 в 72-ата минута. Последния пас даде Димитър Мрънков.

"Поздравявам момчетата за силната игра. Те се реваншираха по най-добрия начин за нелепата загуба в предишния кръг, демонстрираха шампионски манталитет и не оставиха никакъв шанс на съперника. Имахме още много голови положения, които не успяхме да завършим точно, но и този резултат е достатъчно красноречив", коментира пред официалния сайт на Лудогорец треньорът Росен Маринов.