• пас ламия-
  • суперлига-

ПАОК заема първото място с 60 точки, докато АЕК е втори с 59

Кирил Десподов на върха в Гърция - 1

ПАОК с българсия национал Кирил Десподов в състава си победи ПАС Ламия с 2:0 като гост в мач от 28-ия кръг на гръцката Суперлига и завърши редовния сезон като лидер в класирането, след като АЕК Атина допусна късен изравнителен гол и завърши при 3:3 гостуването си на Арис Солун.

ПАОК заема първото място с 60 точки, докато АЕК е втори с 59. Олимпиакос победи Волос с 2:0 и събра 57 точки на третото място, докато Панатинайкос падна до четвъртата позиция с 56 точки след равенство 2:2 с ОФИ Крит.

В 71-вата минута Тайсон даде аванс на ПАОК след асистенция на Суалихо Мейте.

Четири минути по-късно Кирил Десподов влезе на терена, заменяйки Андрия Живкович. В добавеното време Абдул Рахман Баба оформи крайното 2:0 в полза на ПАОК след пас на Брандън Томас.